Twój Ślad – singiel

Bolewski|Tubis

Record Details

Released:
2020

Record Tracklist

 1. -:-- / 5:24

Premiera albumu „Bez Końca” – wrzesień 2020 / wydawca: AudioCave / nośniki: CD, winyl, streaming

„Twój ślad” to dla nas jedna z najbardziej emocjonalnych piosenek na nowym albumie „Bez końca” (premiera jesienią 2020). Chcemy w niej opowiedzieć o uczuciu ulotności i tkwiącej w każdym z nas potrzebie zostawienia śladu – poprzez miłość, sztukę, relacje międzyludzkie, troskę o najbliższe otoczenie i planetę. Utwór skomponowany został w połowie 2019 roku, nagrany jesienią, zmiksowany zimą, a sam teledysk nakręciliśmy pod wpływem chwili w marcu 2020 r. nie spotykając się ze sobą. Przekaz tego utworu wydaje nam się nad wyraz aktualny. Czasami frazy w niezamierzony sposób wpisują się w aktualne wydarzenia…

Muzyka: Bolewski & Tubis, Tekst: Radosław Bolewski
Nagrań dokonano w Tonn Studio; realizacja: Krzysztof Tonn, Maciej Staniecki; mix i mastering: Robert Szydło

Promuj album „Bez KoŃca”

dziesiątka WIERNEGO BITOWCA

Jeśli wierzysz w sens naszej twórczości to wesprzyj nas wypełniając poniższe podpunkty:
(PIERWSZE CZTERY NAJWAŻNIEJSZE! INSTRUKCJA VIDEO POD TEKSTEM)
 1. Polub/subskrybuj nasze profile w mediach społecznościowych oraz ulubionym serwisie streamingowym
  1. www.facebook.com/bolewskitubis
  2. www.instagram.com/bolewskitubis
  3. www.youtube.com/c/bolewskitubis
  4. jeśli używasz platform streamingowych to kliknij serduszko/obserwuj  na naszym profilu, można także przy albumie, albo singlu (linki do singla w streamingu u góry tej strony).
 2. Udostępnij post z najnowszym singlem „Twój Ślad” lub linkiem YouTube na swojej tablicy.
 3. Żeby nie przegapić informacji  o kolejnych singlach i informacjach o koncertach (na Twojej tablicy Facebook) użyj opcji Obserwowanie > Wyświetlaj Najpierw (musisz mieć najpierw polubiony profil www.facebook.com/bolewskitubis). Wybranie tej opcji spowoduje, że nasze posty nie będą kasowane przez Facebook jako małoważne i zawsze pojawią się w gąszczu innych jakie oglądasz na tablicy!
 4. Jeden z najszybszych i najprostszych sposobów na pokazanie naszej muzyki dużej liczbie osób to opcja Zaproś znajomych na naszej stronie www.facebook.com/bolewskitubis. Takie ukryte menu wyskakuje po kliknięciu trzech kropek […]

  a następnie wybranie: zaznacz wszystkich > wyślij zaproszenia
  Twoi znajomi dostaną krótkie powiadomienie o naszym profilu i wielu z nich może z ciekawości wejść, posłuchać, nawet takie osoby, które wg Was nie powinny być zainteresowane. Zaskoczmy je!PIERWSZE 4 PODPUNKTY INSTRUKCJA VIDEO – ZAJMUJE CAŁOŚĆ 90 SEKUND!
  Tyle potrzeba, aby tak dużo dla nas zrobić. Dziękujemy!
 5. Podziel się z innymi linkiem do naszego nowe singla. Specjalnie dla Was stworzyliśmy prosty link do zapamiętania i udostępniania: www.twojslad.pl. Opowiedz znajomym swoimi słowami jaki to właśnie [tu przymiotniki] zespół znalazłeś/aś.
 6. Zapiszcie w kalendarzu poniższe daty opisując je zdaniem: „Dziś wychodzi nowy singiel duetu Bolewski|Tubis!”
  26 marca, 17 kwietnia, 8 maja, 29 maja, 19 czerwca, 10 lipca, 31 lipca, 21 sierpnia.
  Każdego dnia w dniu premiery, udostępnijcie premierowy utwór.
  PS. Tak, tak, dobrze rozumiecie. Każdy utwór z płyty ukazywać się będzie równo co 3 tygodnie w piątek!
 7. Chcielibyśmy dla Was zagrać jak najszybciej się da. Mamy pewien pomysł, ale potrzebujemy Waszej pomocy! Jesteście na miejscu, znacie swoją okolice najlepiej! Szukamy fajnych, kameralnych miejsc na powietrzu. Jeśli możecie nam wskazać takie miejsce w którym możemy dla Was zagrać piszcie na duet@bolewski-tubis.com albo wyślij wiadomość z podpunktu 7. To może być dosłownie kawałek łąki pod miastem, gdzie można trochę pohałasować! Dajcie znać.
 8. Jesteśmy bardzo otwarci na rozmowy, sugestie, nawet na videorozmowy. Jeśli byłeś/byłaś na koncercie, a nie mieliśmy wystarczająco czasu, aby porozmawiać, to możesz do nas pisać na www.facebook.com/bolewskitubis wyślij wiadomość.
 9. Wyślij pustego mejla na newsletter@bolewski-tubis.com, aby otrzymywać informacje od nas o nowym singlu, koncercie, ciekawostkach itp (zawsze możesz się wypisać pisząc do nas z taką prośbą ponownie). Obiecujemy żadnego spamu i same wiadomości od serca.
 10. Jeśli posiadasz naszą płytę – możesz pożyczyć na chwilę sąsiadowi, jeśli nie posiadasz – kupno CD, winyla lub limitowanego winyla Lunatyka jest ciągle jedną z opcji wsparcia.
 1. Twój Ślad 5:24
 2. Nieobecny Bolewski & Tubis 1:00
 3. Rozmowa Bolewski & Tubis 1:00
 4. Rozproszenie Bolewski & Tubis 1:00
 5. Akrobata Bolewski & Tubis 1:00
 6. Lunatyk Bolewski & Tubis 1:00
 7. Myslalem Bolewski & Tubis 1:00
 8. Kwiecien Bolewski & Tubis 1:00
 9. Promise Bolewski & Tubis 1:00
 10. Granit Bolewski & Tubis 1:00
 11. Droga Bolewski & Tubis 1:00