Gramy na dworze

Lubisz odpoczynek na świeżym powietrzu, dobrą kawę lub ciastko…
i kochasz muzykę na żywo?
Jeśli tak, to nie może Cię zabraknąć na plenerowym koncercie duetu Bolewski & Tubis z cyklu GRAMY NA DWORZE w Pałacu Pstrokonie.

MIEJSCA NUMEROWANE!

Ograniczona ilość biletów: 52 (7 rzędów, odległości między krzesłami 2 metry). Dzieci do 12 roku życia – wstęp wolny.

POGODA

W przypadku niesprzyjającej pogody wydarzenie będzie odwołane (w dniu koncertu) a kwota za bilety zwrócona na konto

BILETY

sprzedaż biletów tylko online! miejsca tylko numerowane i ograniczone do 52!

WYBIERZ SWOJE MIEJSCE JUŻ DZIŚ: https://www.kupbilecik.pl/imprezy/52155/Pstrokonie/Bolewski+%7C+Tubis/ 

DOJAZD

z: ŁÓDŹ – S8 – 50 minut [60km], SIERADZ – 15 minut [15km], ZDUŃSKA WOLA – 10 minut [10km], ŁASK – 25 minut [25km]

CO ZAGRAMY?

utwory z płyty LUNATYK w większości w odświeżonych wersjach i kilka zapowiadających płytę BEZ KOŃCA! (premiera 18 września 2020)

ATRAKCJE

na miejscu można zjeść ciacho i napić się kawy, pospacerować po dużym parku ze stawem – dostępne są także 3 duże apartamenty pałacowe na nocleg

Historia Pałacu w Pstrokoniach sięga kilku wieków. Budynek powstał w 1820 roku. Pałac razem z otaczającym go parkiem, ze względu na swoje walory kompozycyjne, historyczne i dendrologiczne stanowi jeden z cenniejszych obiektów w powiecie. W ofercie Pałacu Pstrokonie dostępna jest restauracja, możliwość noclegu, a także pięknie przygotowana przestrzeń do odpoczynku i rekreacji.

Bolewski & Tubis, czyli Radek Bolewski (wokal, perkusja) i Maciej Tubis (fortepian, syntezator basowy). Ten pierwszy współtworzył znane zespoły L.Stadt oraz Fonovel, ten drugi razem ze swoim jazzowym trio wydał płytę w holenderskiej wytwórni Challenge Records. Jak sami mówią: „Nasza muzyka to niespotykane połączenie piosenki i improwizacji, polskie teksty, niezwykła synergia, która zaskakuje i przyciąga uwagę podczas występów na żywo”. Na swoim koncie mają już jedną wydawniczą kooperację – album „Lunatyk” z 2018 roku – który został ciepło przyjęty zarówno przez publiczność, jak i dziennikarzy muzycznych. Z utworami z ich pierwszej płyty gościli na antenie radiowej „Trójki”, „Jedynki” czy TVP Kultura. Duet otrzymał nagrodę w kategorii zespół roku 2018 w plebiscycie Plastry Kultury. Cyklem koncertów GRAMY NA DWORZE duet zapowiada premierę drugiego albumu zatytułowanego „Bez Końca”, który ukaże się we wrześniu 2020 nakładem wytwórni Audio Cave. Jak blisko masz do nas? Z Łodzi 49 km, Sieradza 14 km, Zduńskiej Woli 8 km. W przypadku złej pogody koncert może zostać odwołany lub przeniesiony na inny termin. W takiej sytuacji będziemy Państwa informować. Liczba biletów ograniczona (do 52 osób – miejsca siedzące, numerowane, odległości między krzesłami 2 metry – brak potrzeby maseczek). Dzieci do lat 12 wstęp wolny.

Czytaj więcej na: https://www.kupbilecik.pl/imprezy/52155/Pstrokonie/Bolewski+%7C+Tubis/

ZASADY BEZPIECZEŃSTWA:
😷Każdy uczestnik proszony jest o utrzymanie odstępu 2 m lub zakrycie nosa i ust (wtedy ten odstęp nie obowiązuje).
😷Na wejściu dostępny będzie dozownik z płynem do dezynfekcji rąk.

 1. Twój Ślad 5:24
 2. Nieobecny Bolewski & Tubis 1:00
 3. Rozmowa Bolewski & Tubis 1:00
 4. Rozproszenie Bolewski & Tubis 1:00
 5. Akrobata Bolewski & Tubis 1:00
 6. Lunatyk Bolewski & Tubis 1:00
 7. Myslalem Bolewski & Tubis 1:00
 8. Kwiecien Bolewski & Tubis 1:00
 9. Promise Bolewski & Tubis 1:00
 10. Granit Bolewski & Tubis 1:00
 11. Droga Bolewski & Tubis 1:00